
- Бар
- Коды:250338
3V3-08-NC 24 V DC AirTAC - Тікелей жұмыс істейтін пневматикалық дистрибьютор электр. тірек., 3/2 НЗ, G1/4, 24 В тұрақты ток
237 052 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы 3V3-08-NC 24 V DC
Клапанның қызметі: 3/2 НЗ • Басқару түрі: электрлік • Катушканың кернеуі: 24 В тұрақты ток • Стандартты номиналды шығыс: 425л/мин • Электр қосылымы: DIN 43650 А типті қосқыш (18 мм) 3 істікшелі • Қосылу мүмкіндігі: G1/4 • Қорғау класы: IP65 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | AirTac |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3V3-08-NC 24 V DC |
| Кіру (1/P арна) | G1/4 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/4 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/4 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. ауыстыру жиілігі | 10Гц |
| Монтаждау | бұрандалы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушка қуаты | 6.5 W |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 70°C |
| Жұмыс қысымы | 0 ÷ 8бар |
| Қосқыш | Иә |
| Үйлесімділік | AirTAC 3V3 |
| Стандартты номиналды шығыс | 425л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Басқару түрі | электрлік |
| Шартты өту | 3.7 мм |
| Клапанның қызметі | 3/2 НЗ |
| Электр байланысы | DIN 43650 А типті (18 мм) 3 істікшелі қосқыш |
- Бағасы: 237 052 ₸


