
- Бар
- Коды:266357
6N23-15G-A63 CAMOZZI - Электрлі пневматикалық тікелей таратқыш. тірек., 2/2 НЗ, G3/8, 300 л/мин, 24 В тұрақты ток
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы 6N23-15G-A63
6N сериялы тікелей әсер ететін электромагниттік таратқыштар сенімді конструкцияға, ықшам өлшемдерге, кернеулердің кең таңдауына ие.
Дистрибьюторлар әртүрлі конструкцияларда қол жетімді: тапсырыс бойынша, ағынды және топтық орнату.
- Қосылу: ағынды немесе бұрандалы
- Кең температуралық диапазон, -55°C-тан +120 °C-қа дейін
- Жеке және топтық монтаждау нұсқалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 6N23-15G-A63 |
| Қосу уақыты | 20мс |
| Өшіру уақыты | 20мс |
| Кіру (1/P арна) | G3/8 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G3/8 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Ғимарат | алюминий |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | G3/8 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -55 ÷ 120°C |
| Жұмыс қысымы | 0 ÷ 6бар |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қосқыш | Жоқ |
| Стандартты номиналды шығыс | 300 л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Конструкция түрі | ершікті клапан |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Басқару түрі | электрлік |
| Шартты өту | 4мм |
| Клапанның қызметі | 2/2 НЗ |
| Электр байланысы | DIN 43650 А типті (18 мм) 3 істікшелі қосқыш |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

