
- Бар
- Коды:233841
ET307-08E4 EMC - Тікелей әсер ететін пневмотаратқыш электр. тірек., 3/2 НО/НЗ, G1/4, 24 VDC
55 992 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы ET307-08E4
Клапанның қызметі: 3/2 НО/НЗ • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: 24 В тұрақты ток • Электрлік қосылым: DIN 43650 қосқышы B типті өнеркәсіптік (11 мм) 3 істікшелі • Қосылу мүмкіндігі: G1/4 • Қорғау класы: IP65 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | EMC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ET307-08E4 |
| Кіру (1/P арна) | G1/4 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/4 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/4 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. ауыстыру жиілігі | 10Гц |
| Салмақ | 159ж |
| Монтаждау | бұрандалы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [5:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 70°C |
| Жұмыс қысымы | -1 ÷ 7бар |
| Қосқыш | Иә |
| Үйлесімділік | EMC ET307 |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Басқару түрі | электрлік |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Шартты өту | 3.4 мм |
| Клапанның қызметі | 3/2 БІРАҚ/НЗ |
| Электр байланысы | DIN 43650 типті өнеркәсіптік қосқыш (11 мм) 3 істікшелі |
- Бағасы: 55 992 ₸


