
- Бар
- Коды:86533
600-457-A6E CAMOZZI - Электрлі тікелей әсер ететін пневмотаратқыш. тірек., 3/2 НЗ, G1/8, 230 VAC
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы 600-457-A6E
Бұл дистрибьюторлардың ағынды жалғау бөлігі бар: бекітілген интерфейс (бір қалыпта орнату).
4 сериялы дистрибьюторларға пилоттық клапандар ретінде пайдаланылуы мүмкін.
Бөлгіштер қолмен көшірмемен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 600-457-A6E |
| Қосу уақыты | 15мс |
| Өшіру уақыты | 25мс |
| Кіру (1/P арна) | тақта/ернемек |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/8 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | тақта/ернемек |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Ғимарат | никельмен қапталған жез |
| Салмақ | 277ж |
| Монтаждау | ағынды бетке бекітілген |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушканың кернеуі | 230 V AC |
| Негізгі материал | жез |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [5:4:4] |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 0 ÷ 10бар |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | айналмалы |
| Стандартты номиналды шығыс | 106л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Конструкция түрі | ершікті клапан |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Басқару түрі | электрлік |
| Тығыздағыштар | фторкаучук (FPM/FKM/Viton) |
| Шартты өту | 2мм |
| Клапанның қызметі | 3/2 НЗ |
| Электр байланысы | DIN 43650 А типті (18 мм) 3 істікшелі қосқыш |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


