
- Бар
- Коды:86508
623-15F-A6B CAMOZZI - Электрлі пневматикалық тікелей таратқыш. тірек., 2/2 НЗ, G3/8, 24 вакуум
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы 623-15F-A6B
Клапанның қызметі: 2/2 НЗ • Басқару түрі: электрлік • Катушканың кернеуі: 24 В айнымалы ток • Стандартты номиналды шығыс: 290л/мин • Электр қосылымы: DIN 43650 А типті қосқыш (18 мм) 3 істікшелі • Қосылуы: G3/8 • Қорғаныс класы: IP65 • Корпус материалы: никельмен қапталған жез
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 623-15F-A6B |
| Қосу уақыты | 15мс |
| Өшіру уақыты | 25мс |
| Кіру (1/P арна) | G3/8 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G3/8 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Ғимарат | никельмен қапталған жез |
| Салмақ | 323ж |
| Монтаждау | бұрандалы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушканың кернеуі | 24 V AC |
| Негізгі материал | жез |
| Қосылу | G3/8 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [5:4:4] |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 0 ÷ 10бар |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қосқыш | Жоқ |
| Стандартты номиналды шығыс | 290 л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Конструкция түрі | ершікті клапан |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Басқару түрі | электрлік |
| Тығыздағыштар | фторкаучук (FPM/FKM/Viton) |
| Шартты өту | 3мм |
| Клапанның қызметі | 2/2 НЗ |
| Электр байланысы | DIN 43650 А типті (18 мм) 3 істікшелі қосқыш |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


