
- Бар
- Коды:86564
638-150-A66 CAMOZZI - Электрлі пневматикалық тікелей таратқыш. тірек., 3/2 НЗ, G1/8, 110 VDC
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы 638-150-A66
Бір әрекетті пневматикалық цилиндрлерді басқаруға арналған немесе пилоттық дистрибьюторлар ретінде пайдаланылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 638-150-A66 |
| Қосу уақыты | 15мс |
| Өшіру уақыты | 25мс |
| Кіру (1/P арна) | G1/8 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/8 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/8 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Ғимарат | никельмен қапталған жез |
| Салмақ | 238ж |
| Монтаждау | бұрандалы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушканың кернеуі | 110 V DC |
| Негізгі материал | жез |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [5:4:4] |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 0 ÷ 10бар |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қосқыш | Жоқ |
| Стандартты номиналды шығыс | 130л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Конструкция түрі | ершікті клапан |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Басқару түрі | электрлік |
| Тығыздағыштар | фторкаучук (FPM/FKM/Viton) |
| Шартты өту | 2мм |
| Клапанның қызметі | 3/2 НЗ |
| Электр байланысы | DIN 43650 А типті (18 мм) 3 істікшелі қосқыш |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


