
- Бар
- Коды:53588
K000-403-K12 CAMOZZI - Электрлі пневматикалық тікелей таратқыш. тірек., 3/2 БІРАҚ, 12 VDC
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы K000-403-K12
Клапанның қызметі: 3/2 БІРАҚ • Басқару түрі: электрлік • Катушканың кернеуі: 12 В тұрақты ток • Стандартты номиналды тұтыну: 10л/мин • Электр қосылымы: қосқыш, қорғанысы бар, жарық диоды бар, 90° қосылым • Қосылым: пластина/фланец • Қорғаныс класы: IP50 • Корпус материалы: полибутилентерефталат (PBT)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | K000-403-K12 |
| Қосу уақыты | 10мс |
| Өшіру уақыты | 10мс |
| Кіру (1/P арна) | тақта/ернемек |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | тақта/ернемек |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | тақта/ернемек |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP50 |
| Ғимарат | полибутилентерефталат (PBT) |
| Салмақ | 22ж |
| Монтаждау | коллекторлық плитада |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушка қуаты | 0.95 W |
| Катушканың кернеуі | 12 V DC |
| Негізгі материал | Пластик |
| Қосылу | тақта/ернемек |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [3:4:3] |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | 0 ÷ 5бар |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | басу |
| Үйлесімділік | CAMOZZI K |
| Стандартты номиналды шығыс | 10л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Конструкция түрі | ершікті клапан |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Басқару түрі | электрлік |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Шартты өту | 0.65мм |
| Клапанның қызметі | 3/2 БІРАҚ |
| Электр байланысы | қосқыш, қорғаныспен, светодиодпен, 90° астында қосу |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


