
- Бар
- Коды:53610
K8000-403-K23 CAMOZZI - Электрлі пневматикалық тікелей таратқыш. тірек., 3/2 БІРАҚ, 24 VDC
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы K8000-403-K23
Клапанның қызметі: 3/2 БІРАҚ • Басқару түрі: электрлік • Катушканың кернеуі: 24 В тұрақты ток • Стандартты номиналды шығын: 5л/мин • Электр қосылымы: 2 істікшелі қосқыш • Жалғау: плита/фланец • Қорғау класы: IP00 • Корпус материалы: жез;тот баспайтын болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | K8000-403-K23 |
| Қосу уақыты | 10мс |
| Өшіру уақыты | 10мс |
| Кіру (1/P арна) | тақта/ернемек |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | тақта/ернемек |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | тақта/ернемек |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP00 |
| Ғимарат | жез;тот баспайтын болат |
| Салмақ | 4г |
| Монтаждау | коллекторлық плитада |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушка қуаты | 0.6 W |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Қосылу | тақта/ернемек |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [3:4:3] |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | -1 ÷ 7бар |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қосқыш | Жоқ |
| Үйлесімділік | CAMOZZI K8 |
| Стандартты номиналды шығыс | 5л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Конструкция түрі | ершікті клапан |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Басқару түрі | электрлік |
| Тығыздағыштар | фторкаучук (FPM/FKM/Viton) |
| Шартты өту | 0.5мм |
| Клапанның қызметі | 3/2 БІРАҚ |
| Электр байланысы | қосқыш 2 істікшелі |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

