
- Бар
- Коды:325647
P000-305-P56 CAMOZZI - Электрлі пневматикалық тікелей таратқыш. тірек., 3/2 НЗ, 110 VDC
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы P000-305-P56
Клапанның қызметі: 3/2 НЗ • Басқару түрі: электрлік • Катушканың кернеуі: 110 В тұрақты ток • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 25л/мин • Стандартты өлшем: 15 мм • Стандарт: ISO 15218 (CNOMO) • Электр қосылымы: DIN 43650 типті микро (9,4 мм) 3 істікшелі қосқыш • Қосылу: ISO 15218 стандартына сәйкес пластина/фланец (CNOMO) • Қорғау класы: IP65 • Корпус материалы: полибутилентерефталат (PBT)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | P000-305-P56 |
| Қосу уақыты | 10мс |
| Өшіру уақыты | 15мс |
| Кіру (1/P арна) | плита/ернемек ISO 15218 (CNOMO) бойынша |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | плита/ернемек ISO 15218 (CNOMO) бойынша |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | плита/ернемек ISO 15218 (CNOMO) бойынша |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Ғимарат | полибутилентерефталат (PBT) |
| Салмақ | 152ж |
| Монтаждау | коллекторлық плитада |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушка қуаты | 2 W |
| Катушканың кернеуі | 110 V DC |
| Негізгі материал | Пластик |
| Қосылу | плита/ернемек ISO 15218 (CNOMO) бойынша |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [5:4:4] |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | 0 ÷ 10бар |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | басу |
| Үйлесімділік | CAMOZZI P |
| Стандарт | ISO 15218 (CNOMO) |
| Стандартты номиналды шығыс | 25л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Конструкция түрі | ершікті клапан |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | 15 мм |
| Тығыздағыштар | фторкаучук (FPM/FKM/Viton) |
| Шартты өту | 1.1 мм |
| Клапанның қызметі | 3/2 НЗ |
| Электр байланысы | DIN 43650 микро типті қосқыш (9,4 мм) 3 істікшелі |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


