
- Бар
- Коды:53460
PL000-503-PL23 CAMOZZI - Электрлі пневматикалық тікелей таратқыш. тірек., 3/2 НЗ, 24 VDC
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы PL000-503-PL23
Клапанның қызметі: 3/2 НЗ • Басқару түрі: электрлік • Катушканың кернеуі: 24 В тұрақты ток • Стандартты номиналды тұтыну: 35л/мин • Электр қосылымы: DIN 43650 типті C micro қосқышы (9.4 мм) 2 істікшелі, қосқыш 180° төңкерілген • Қосылым: пластина/фланец • Қорғаныс класы: IP65 • Корпус материалы: полибутилентерефталат (PBT)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | PL000-503-PL23 |
| Қосу уақыты | 10мс |
| Өшіру уақыты | 15мс |
| Кіру (1/P арна) | тақта/ернемек |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | тақта/ернемек |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | тақта/ернемек |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Ғимарат | полибутилентерефталат (PBT) |
| Монтаждау | коллекторлық плитада |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушка қуаты | 2.7 W |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Негізгі материал | Пластик |
| Қосылу | тақта/ернемек |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [5:4:4] |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | 3 ÷ 8бар |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қосқыш | Жоқ |
| Үйлесімділік | CAMOZZI PL |
| Стандартты номиналды шығыс | 35л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Конструкция түрі | ершікті клапан |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Басқару түрі | электрлік |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR)/фторлы каучук (FPM/FKM/Viton) |
| Клапанның қызметі | 3/2 НЗ |
| Электр байланысы | DIN 43650 типті Micro (9.4 мм) 2 істікшелі қосқыш, қосқыш 180° төңкерілген |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


