
- Бар
- Коды:11195
JDH-5-1/8 8824 FESTO - Пневмотаратқыш пневмо. тір., 5/2 бист., G1/8
262 368 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы JDH-5-1/8 8824
Клапанның қызметі: басым сигналы бар 5/2 қос тұрақты • Басқару түрі: пневматикалық * Пилоттық кезеңнің қуаты: сыртқы • Стандартты номиналды шығын: 600л/мин • Жалғау: G1/8 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8824 |
| Қосу уақыты | 9мс |
| Өшіру уақыты | 16мс |
| Кіру (1/P арна) | G1/8 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/8 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/8 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. ауыстыру жиілігі | 12Гц |
| Таңбалау | JDH-5-1/8 |
| Салмақ | 330г |
| Монтаждау | коллекторлық плитада керек-жарақтардың көмегімен тасымалдау тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Монтаждау қадамы | 27мм |
| Ағынның бағыты | қайтымды емес |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық қысым | 2.3 ÷ 10бар |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | сыртқы |
| Пилоттық ауаны жеткізу | G1/8 |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 0 ÷ 10бар |
| Стандартты номиналды шығыс | 600 л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Конструкция түрі | ершікті клапан |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | пневматикалық |
| Тығыздағыштар | полиуретан/бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Шартты өту | 5мм |
| Клапанның қызметі | 5/2 бистабильді басым сигналмен |
| Ені | 26мм |
- Бағасы: 262 368 ₸


