
- Бар
- Коды:11262
ВЛ/О-3-1/8- B 7803 FESTO - Пневмотаратқыш пневмо. тір., 3/2 НО/НЗ, G1/8
217 022 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VL/O-3-1/8-B 7803
Клапанның қызметі: 3/2 НО/НЗ • Басқару түрі: пневматикалық • Пилоттық кезеңнің қуаты: сыртқы • Стандартты номиналды шығын: 500л/мин • Жалғау: G1/8 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7803 |
| Қосу уақыты | 4мс |
| Өшіру уақыты | 10мс |
| Кіру (1/P арна) | G1/8 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/8 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/8 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. ауыстыру жиілігі | 12Гц |
| Таңбалау | VL/O-3-1/8-B |
| Салмақ | 150г |
| Монтаждау | коллекторлық плитада керек-жарақтардың көмегімен тасымалдау тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Монтаждау қадамы | 27мм |
| Ағынның бағыты | қайтымды |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық қысым | 1 ÷ 10бар |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | сыртқы |
| Пилоттық ауаны жеткізу | G1/8 |
| Қосылу | G1/8 |
| Қосылу, 11 | G1/8 |
| Қосылу, 33 арна | G1/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | -0.95 ÷ 10бар |
| Стандартты номиналды шығыс | 500 л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Конструкция түрі | ершікті клапан |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | пневматикалық |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Шартты өту | 5мм |
| Клапанның қызметі | 3/2 БІРАҚ/НЗ |
| Ені | 26мм |
- Бағасы: 217 022 ₸


