
- Бар
- Коды:11268
ВЛ-5-1/4 9199 FESTO - Пневмотаратқыш пневмо. тір., 5/2 моност., G1/4
278 730 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VL-5-1/4 9199
Клапанның қызметі: 5/2 моностабильді • Басқару түрі: пневматикалық • Пилоттық кезеңнің қуаты: сыртқы • Стандартты номиналды шығын: 800л/мин • Қосылу мүмкіндігі: G1/4 • Қорғау класы: IP65 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 9199 |
| Қосу уақыты | 7мс |
| Өшіру уақыты | 11мс |
| Кіру (1/P арна) | G1/4 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/4 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/4 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | VL-5-1/4 |
| Салмақ | 220ж |
| Монтаждау | коллекторлық плитада керек-жарақтардың көмегімен тасымалдау тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Монтаждау қадамы | 32мм |
| Ағынның бағыты | қайтымды емес |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық қысым | 1.2 ÷ 10бар |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | сыртқы |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 0 ÷ 8бар |
| Стандартты номиналды шығыс | 800 л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Конструкция түрі | ершікті клапан |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | пневматикалық |
| Тығыздағыштар | полиуретан/бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Шартты өту | 7мм |
| Клапанның қызметі | 5/2 моностабильді |
| Ені | 30.5мм |
- Бағасы: 278 730 ₸


