- Бар
- Коды:229175
D1PVA-B0-T CAMOZZI - Пневмотаратқыш пневматикалық тіреуіш, 5/2 бист., M7
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
БарD1PVA-B0-T CAMOZZI - Пневмотаратқыш пневматикалық тіреуіш, 5/2 бист., M7
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы D1PVA-B0-T
D дистрибьюторларының сериясы монтаждау жетекке мүмкіндігінше жақын болуы қажет болған кезде шектеулі кеңістікте қолдануға арналған.
Бөлгіштер пневматикалық қосылу тәсілімен ерекшеленетін екі нұсқада шығарылады:
- VA: жеке қосуға немесе плитаға орнатуға арналған корпуста бұрандалы порттары бар
- VB: коллекторлық плитада монтаждау үшін ағынды беті бар
Сенімді алюминий корпусының арқасында D сериясы ең қиын жұмыс жағдайында үздіксіз жұмыс істеуге кепілдік береді.
Ерекшеліктері:
- Жеке немесе плиталық монтаждау
- Пневматикалық немесе электропневматикалық басқару
- Шығын 2000 Нл/мин дейін
- Алюминий корпус және пластик қақпақтар
- Шектеулі кеңістіктерде орнату
- М8 қосқышы бар электр қосылымы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | D1PVA-B0-T |
| Кіру (1/P арна) | M7 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | M7 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | M7 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | алюминий |
| Салмақ | 57ж |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық қысым | 1.5 ÷ 7бар |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | сыртқы |
| Пилоттық ауаны жеткізу | M5 |
| Қосылу | M7 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | -0.9 ÷ 10бар |
| Қолмен қайталау | Жоқ |
| Үйлесімділік | CAMOZZI D1 (10.5 мм) |
| Стандартты номиналды шығыс | 270 л/мин |
| Конструкция түрі | орамды |
| Басқару түрі | пневматикалық |
| Өлшем | D1 (10.5 мм) |
| Тығыздағыштар | сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR) |
| Клапанның қызметі | 5/2 бистабильді |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

