
- Бар
- Коды:53038
EN751-33 CAMOZZI - Пневмотаратқыш пневматикалық тіреуіш, 5/3 пайдаланылған газ, G1/4
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EN751-33
Клапанның қызметі: 5/3 ортаңғы позициядағы сору моностабильді • Басқару түрі: пневматикалық • Пилоттық кезеңнің қуаты: сыртқы • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 920л/мин • Стандартты өлшем: EN 19 мм (G1/4) • Жалғау: G1/4 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | EN751-33 |
| Кіру (1/P арна) | G1/4 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/8 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/4 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Золотник | алюминий |
| Ғимарат | алюминий |
| Қақпақ | технополимер |
| Салмақ | 192ж |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық қысым | 3 ÷ 10бар |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | сыртқы |
| Пилоттық ауаны жеткізу | M5 |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | -0.9 ÷ 10бар |
| Үйлесімділік | CAMOZZI EN 19 мм (G1/4) |
| Стандартты номиналды шығыс | 920л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Басқару түрі | пневматикалық |
| Өлшем | EN 19 мм (G1/4) |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Клапанның қызметі | 5/3 орташа позициядағы сору моностабильді |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


