
- Бар
- Коды:12816
VHER-H-B43U-G18 3488214 FESTO - Бұрылмалы иінтірегі бар пневмотаратқыш, 4/3 қысыммен, G1/8
235 050 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VHER-H-B43U-G18 3488214
Клапанның қызметі: 4/3 қысыммен орта позицияда бистабильді • Басқару түрі: қолмен • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 600л/мин • Жалғау: G1/8 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3488214 |
| Кіру (1/P арна) | G1/8 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/8 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/8 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Қабаттасудан қорғау | Иә |
| Жай-күй индикаторы | керек-жарақтармен бірге |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | VHER-H-B43U-G18 |
| Салмақ | 260г |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегіменкеме тесігіорнату панеліне орнату |
| Ағынның бағыты | қайтымды емес |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | G1/8 |
| Ескерту. жұмыс қысымы бойынша нұсқау | Вакуумда жұмыс істеу үшін -0,95 ... 0 3-арнаға сәулелену қажет, Екі қысыммен жұмыс істегенде 1-арнадағы қысым 3-арнадан жоғары болуы керек |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 0 ÷ 10бар |
| Тұтқа | Алюминий қысыммен құю |
| Стандартты номиналды шығыс | 600 л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Тығыздау түрі | қатты |
| Басқару түрі | қолмен |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Басқарушы элемент | айналмалы иінтірек |
| Шартты өту | 6мм |
| Клапанның қызметі | 4/3 қысыммен орта қалыпта бистабильді |
| Ені | 51мм |
- Бағасы: 235 050 ₸


