
- Бар
- Коды:12469
VOFD-L50T-M32-MN-G14-10-F10 4514997 FESTO - Клапан электр. тірек., 3/2 НЗ, G1/4, катушкаларсыз.
648 080 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VOFD-L50T-M32-MN-G14-10-F10 4514997
Клапанның қызметі: 3/2 НЗ • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: катушка жоқ • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 493л/мин • Қосылу мүмкіндігі: G1/4 • Қорғау класы: IP65 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4514997 |
| Қосу уақыты | 40мс |
| Өшіру уақыты | 60мс |
| Кіру (1/P арна) | G1/4 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/4 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/4 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | VOFD-L50T-M32-MN-G14-10-F10 |
| Салмақ | 560г |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Ағынның бағыты | қайтымды |
| Катушканың кернеуі | катушкалар жоқ |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | G1/4 |
| Вакууммен жұмыс істеуге жарамдылығы | Иә |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:2:2] |
| Жұмыс температурасы | -25 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 0 ÷ 10бар |
| Қосқыш | Жоқ |
| Кеңейтілген температуралық диапазон | -25 - 60 °C,Low Demand mode |
| Қолмен қайталау | Жоқ |
| Стандартты номиналды шығыс | 493л/мин |
| Стандартты номиналды шығын 2-3 | 429л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Конструкция түрі | тікелей басқарылатын ершікті клапан |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | электрлік |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Шартты өту | 5мм |
| Қауіпсіздік функциясы | қауіпсіз қалпына келтіру |
| Клапанның қызметі | 3/2 НЗ |
| Ені | 51мм |
- Бағасы: 648 080 ₸


