
- Бар
- Коды:170999
01V S0 7 CC 03 AIGNEP - Электрлік пневматикалық дистрибьютор. тірек., 5/3 жабық, G1/4, катушкалар жоқ.
318 230 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы 01V S0 7 CC 03
СОЛЕНОИДТЫ ПИЛОТТЫҚ КЛАПАН AIGNEP 01VS07CC03
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Aignep |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 01V S0 7 CC 03 |
| Кіру (1/P арна) | G1/4 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/4 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/4 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Катушканың кернеуі | катушкалар жоқ |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | G1/4 |
| Қосқыш | Жоқ |
| Үйлесімділік | AIGNEP 01V |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Басқару түрі | электрлік |
| Клапанның қызметі | 5/3 моностабильді ортаңғы қалыпта жабық |
| Электр байланысы | DIN 43650 типті өнеркәсіптік қосқыш (11 мм) 3 істікшелі |
- Бағасы: 318 230 ₸


