
- Бар
- Коды:249659
3V210-08NC 24 V DC AirTAC - Пневматикалық дистрибьютор электр. тірек., 3/2 НЗ, G1/4, 24 VDC
98 475 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы 3V210-08NC 24 V DC
Клапанның қызметі: 3/2 НЗ • Басқару түрі: электрлік • Катушканың кернеуі: 24 В тұрақты ток • Пилоттық кезеңнің қуаты: ішкі • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 1000л/мин • Стандартты өлшем: 2 (22 мм) • Электр қосылымы: DIN 43650 типті өнеркәсіптік қосқыш (11 мм) 3 істікшелі • Жалғау: G1/4 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | AirTac |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3V210-08NC 24 V DC |
| Кіру (1/P арна) | G1/4 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/4 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/4 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | алюминий |
| Монтаждау | сызықтық монтажкіру тесігі |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 70°C |
| Жұмыс қысымы | 1.5 ÷ 8бар |
| Қосқыш | Иә |
| Үйлесімділік | AirTAC 3/4-V/A/MAirTAC 3V/4V/4M өлшемі 2,3,4 |
| Стандартты номиналды шығыс | 1000л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | 2 (22 мм) |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Клапанның қызметі | 3/2 НЗ |
| Электр байланысы | DIN 43650 типті өнеркәсіптік қосқыш (11 мм) 3 істікшелі |
- Бағасы: 98 475 ₸




