
- Бар
- Коды:249610
3V310-10NC 220 V AC AirTAC - Пневмотаратқыш электр. тірек., 3/2 НЗ, G3/8, 220 VAC
143 145 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы 3V310-10NC 220 V AC
Клапанның қызметі: 3/2 НЗ • Басқару түрі: электрлік • Катушканың кернеуі: 220 В Айнымалы ток • Пилоттық кезеңнің қуаты: ішкі • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 1600л/мин • Стандартты өлшем: 3 (27 мм) • Электр қосылымы: DIN 43650 B типті өнеркәсіптік қосқыш (11 мм) 3 істікшелі • Жалғау: G3/8 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | AirTac |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3V310-10NC 220 V AC |
| Кіру (1/P арна) | G3/8 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G3/8 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G3/8 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | алюминий |
| Монтаждау | сызықтық монтажкіру тесігі |
| Катушканың кернеуі | 220 V AC |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | G3/8 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 70°C |
| Жұмыс қысымы | 1.5 ÷ 8бар |
| Қосқыш | Иә |
| Үйлесімділік | AirTAC 3/4-V/A/MAirTAC 3V/4V/4M өлшемі 2,3,4 |
| Стандартты номиналды шығыс | 1600 л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | 3 (27 мм) |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Клапанның қызметі | 3/2 НЗ |
| Электр байланысы | DIN 43650 типті өнеркәсіптік қосқыш (11 мм) 3 істікшелі |
- Бағасы: 143 145 ₸




