
- Бар
- Коды:249985
7V110-06 24 V DC 200 AirTAC - Пневматикалық дистрибьютор электр. тірек., 5/2 моност., G1/8, 24 VDC, кабелі 2 м
118 272 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы 7V110-06 24 V DC 200
Клапанның қызметі: 5/2 моностабильді • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: 24 В тұрақты ток • Пилоттық кезеңнің қуаты: ішкі • Стандартты номиналды тұтыну: 490л/мин • Стандартты өлшем: 1 (15 мм) • Электр қосылымы: 2 істікшелі қосқыш, кабель • Кабель ұзындығы: 2м • Қосылым: G1/8 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | AirTac |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7V110-06 24 V DC 200 |
| Кіру (1/P арна) | G1/8 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/8 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/8 |
| Кабель ұзындығы | 2м |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Оқшаулау сыныбы | F |
| Кабельдегі сымдар саны | 2 |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. ауыстыру жиілігі | 5Гц |
| Салмақ | 80г |
| Монтаждау | сызықтық монтажкіру тесігі |
| Катушка қуаты | 0.9 W |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 70°C |
| Жұмыс қысымы | 1.5 ÷ 8бар |
| Қосқыш | Иә |
| Қолмен қайталау | басу және бұру, бекітумен |
| Үйлесімділік | AirTAC 7V |
| Стандартты номиналды шығыс | 490л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | 1 (15 мм) |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Клапанның қызметі | 5/2 моностабильді |
| Электр байланысы | қосқыш 2 істікшелі, кабель |
- Бағасы: 118 272 ₸




