- Бар
- Коды:270180
EL48-015-02 CAMOZZI - Электрлі пневмотаратқыш. тірек., 3/2 БІРАҚ, G1/8, катушкасыз
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
БарEL48-015-02 CAMOZZI - Электрлі пневмотаратқыш. тірек., 3/2 БІРАҚ, G1/8, катушкасыз
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EL48-015-02
Клапанның қызметі: 3/2 БІРАҚ • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: катушка жоқ • Пилоттық каскадтың қоректенуі: ішкі • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 650л/мин • Стандартты өлшем: 2 (22 мм) • Электр қосылымы: DIN 43650 типті өнеркәсіптік қосқыш (11 мм) 3 істікшелі • Жалғау: G1/8 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | EL48-015-02 |
| Кіру (1/P арна) | G1/8 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/8 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/8 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | алюминий |
| Монтаждау | сызықтық монтажкіру тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушканың кернеуі | катушкалар жоқ |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 70°C |
| Жұмыс қысымы | 1.5 ÷ 8бар |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | басу және бұру, бекітумен |
| Стандартты номиналды шығыс | 650 л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Қалпына келтіру түрі | ауа серіппесі |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | 2 (22 мм) |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Клапанның қызметі | 3/2 БІРАҚ |
| Электр байланысы | DIN 43650 типті өнеркәсіптік қосқыш (11 мм) 3 істікшелі |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

