- Бар
- Коды:226753
EL84-011-02 CAMOZZI - Электрлі пневматикалық дистрибьютор. тірек., 5/3 қысыммен, G1/4, катушкаларсыз.
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
БарEL84-011-02 CAMOZZI - Электрлі пневматикалық дистрибьютор. тірек., 5/3 қысыммен, G1/4, катушкаларсыз.
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EL84-011-02
Клапанның қызметі: 5/3 қысыммен орта позицияда моностабильді • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: катушка жоқ • Пилоттық каскадтың қоректенуі: ішкі • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 950л/мин • Стандартты өлшем: 3 (27 мм) • Электр қосылымы: DIN 43650 B типті өнеркәсіптік қосқыш (11 мм) 3 істікшелі • Жалғау: G1/4 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | EL84-011-02 |
| Кіру (1/P арна) | G1/4 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/4 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/4 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Золотник | алюминий |
| Ғимарат | алюминий |
| Монтаждау | сызықтық монтажкіру тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушканың кернеуі | катушкалар жоқ |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 70°C |
| Жұмыс қысымы | 1.5 ÷ 8бар |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | басу және бұру, бекітумен |
| Үйлесімділік | CAMOZZI ELCAMOZZI EL өлшемі 3 5-сызықтық |
| Стандартты номиналды шығыс | 950 л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | 3 (27 мм) |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Клапанның қызметі | 5/3 қысыммен орта қалыпта моностабильді |
| Электр байланысы | DIN 43650 типті өнеркәсіптік қосқыш (11 мм) 3 істікшелі |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

