
- Бар
- Коды:90947
MSV 25 SOB OO 24VDC 7062020112 METAL WORK - Пневмотаратқыш электр. тір., 5/2 бист., G1/8
509 885 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы MSV 25 SOB OO 24VDC 7062020112
Valve Mach 16 electro-pneumatic couplings 1/8'' 5/2 bistable voltage 24 V DC
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Metal Work |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7062020112 |
| Кіру (1/P арна) | G1/8 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/8 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/8 |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | =-10 % / 15 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Таңбалау | MSV 25 SOB OO 24VDC |
| Салмақ | 122.2ж |
| Катушка қуаты | 1 W |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 1 ÷ 10бар |
| Жұмыс циклі | 1 |
| Қосқыш | Жоқ |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Басқару түрі | электрлік |
| Клапанның қызметі | 5/2 бистабильді |
- Бағасы: 509 885 ₸

