
- Бар
- Коды:90959
MSV 26 SOS OC 24VDC 7062020312 METAL WORK - Пневматикалық дистрибьютор электр. тірек., 5/3 шығару, G1/8
568 322 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы MSV 26 SOS OC 24VDC 7062020312
Valve Mach 16 electro-pneumatic couplings 1/8'' 5/3 open centres voltage 24 V DC
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Metal Work |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7062020312 |
| Кіру (1/P арна) | G1/8 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/8 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/8 |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | =-10 % / 15 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Таңбалау | MSV 26 SOS OC 24VDC |
| Салмақ | 133.7ж |
| Катушка қуаты | 1 W |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 1.5 ÷ 10бар |
| Жұмыс циклі | 1 |
| Қосқыш | Жоқ |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Басқару түрі | электрлік |
| Клапанның қызметі | 5/3 орташа позициядағы сору моностабильді |
- Бағасы: 568 322 ₸

