
- Бар
- Коды:265220
N2R231-08QE4 EMC - Пневмотаратқыш электр. тірек., 3/2 НЗ, G1/4, 24 V тұрақты ток, энергоэф. 0.7 W
59 425 ₸
Сипаттамасы N2R231-08QE4
NR сериялы пневматикалық таратқыштар сериясы RV сериясынан энергияны үнемдейтін катушканың болуымен ерекшеленеді.
Дистрибьюторды қосу 2 кезеңде жүзеге асырылады: іске қосу сәті және тұрақты процесс. Коммутация толық кернеуді және жоғары токты қажет етеді (бұл катушканың жоғары қуатын қажет етеді).
Іске қосу сәтінен кейін тұрақты процесс басталады, бұл кезде төмен қуат қажет.
NR сериясындағы энергияны үнемдейтін, энергияны аз тұтынатын катушка осы мүмкіндікке сәйкес жасалған, ол ішкі энергияны үнемдейтін чиптің арқасында екінші кезеңде энергияны 80%-ға дейін үнемдейді, бұл катушканың қызуын азайтады және дистрибьютордың қызмет ету мерзімін ұзартады. Ол ұзақ уақыт қосуды және температураның минималды жоғарылауын қажет ететін жағдайларда кеңінен қолданыла алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | EMC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | N2R231-08QE4 |
| Кіру (1/P арна) | G1/4 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/4 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/4 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| орындалуы | энергия тиімді |
| Ғимарат | алюминий |
| Монтаждау | сызықтық монтажкіру тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушка қуаты | 0.7 W |
| Ағынның бағыты | қайтымды емес |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 70°C |
| Жұмыс қысымы | 1.5 ÷ 8бар |
| Қосқыш | Иә |
| Қолмен қайталау | басу және бұру, бекітумен |
| Үйлесімділік | EMC V/RV өлшемі 2 3-жолдық EMC V/RV өлшемі 2,3,4 |
| Стандартты номиналды шығыс | 900 л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Қалпына келтіру түрі | ауа серіппесі |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | 2 (22 мм) |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Клапанның қызметі | 3/2 НЗ |
| Электр байланысы | DIN 43650 типті өнеркәсіптік қосқыш (11 мм) 3 істікшелі |
- Бағасы: 59 425 ₸

