
- Бар
- Коды:224746
RV5342C-10E4-WB EMC - Пневматикалық дистрибьютор электр. тірек., 5/3 жабық, G3/8, 24 VDC
206 242 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы RV5342C-10E4-WB
Клапанның қызметі: 5/3 моностабильді ортаңғы позицияда жабылған • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: 24 В тұрақты ток • Пилоттық кезеңнің қуаты: сыртқы • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 1900л/мин • Стандартты өлшем: 4 (34 мм) • Орындалуы: - • Электр қосылымы: DIN 43650 B типті өнеркәсіптік қосқыш (11 мм) 3 істікшелі • Жалғау: G3/8 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | EMC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | RV5342C-10E4-WB |
| Кіру (1/P арна) | G3/8 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G3/8 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G3/8 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| орындалуы | - |
| Ғимарат | алюминий |
| Салмақ | 727ж |
| Монтаждау | сызықтық монтажкіру тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Ағынның бағыты | қайтымды |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық қысым | 2 ÷ 8бар |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | сыртқы |
| Қосылу | G3/8 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 70°C |
| Жұмыс қысымы | -1 ÷ 8бар |
| Қосқыш | Иә |
| Қолмен қайталау | басу және бұру, бекітумен |
| Үйлесімділік | EMC V/RV өлшемі 2,3,4EMC V/RV өлшемі 4 5-сызықтық |
| Стандартты номиналды шығыс | 1900 айн/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | 4 (34 мм) |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Клапанның қызметі | 5/3 моностабильді ортаңғы қалыпта жабық |
| Электр байланысы | DIN 43650 типті өнеркәсіптік қосқыш (11 мм) 3 істікшелі |
- Бағасы: 206 242 ₸

