
- Бар
- Коды:11077
ЖЖМЖ-5-3/8- B 14948 FESTO - Пневмотаратқыш электр. тір., 5/2 бист., G3/8, 24 VDC
760 960 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы JMVH-5-3/8-B 14948
Клапанның қызметі: 5/2 бистабильді • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: 24 В тұрақты ток • Пилоттық кезеңнің қуаты: ішкі • Стандартты номиналды шығын: 2000л/мин • Жалғау: G3/8 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 14948 |
| Кіру (1/P арна) | G3/8 |
| Пилоттың пайдаланылған газы, 82/84 арна | M5 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G3/8 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G3/8 |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ±10 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. ауыстыру жиілігі | 3Гц |
| Таңбалау | JMVH-5-3/8-B |
| Салмақ | 900г |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен PR-коллекторда тасымалдау тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Монтаждау қадамы | 41мм |
| Катушка қуаты | 2.5 W |
| Ағынның бағыты | қайтымды емес |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | G3/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | 2 ÷ 10бар |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | басу |
| Стандартты номиналды шығыс | 2000 л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | орамды |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | электрлік |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Шартты өту | 12мм |
| Клапанның қызметі | 5/2 бистабильді |
| Ені | 40 мм |
- Бағасы: 760 960 ₸


