
- Бар
- Коды:11131
ҚМГ-5-3/8- B 19705 FESTO - Пневматикалық таратқыш электр. тірек., 5/2 моност., G3/8, катушкаларсыз.
545 162 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы MFH-5-3/8-B 19705
Клапанның қызметі: 5/2 моностабильді • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: катушка жоқ • Пилоттық каскадтың қоректенуі: ішкі • Стандартты номиналды шығын: 2000л/мин • Жалғау: G3/8 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 19705 |
| Қосу уақыты | 20мс |
| Өшіру уақыты | 56мс |
| Кіру (1/P арна) | G3/8 |
| Пилоттың пайдаланылған газы, 82/84 арна | M5 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G3/8 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G3/8 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. ауыстыру жиілігі | 3Гц |
| Таңбалау | MFH-5-3/8-B |
| Салмақ | 630г |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен PR-коллекторда тасымалдау тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Монтаждау қадамы | 41мм |
| Ағынның бағыты | қайтымды емес |
| Катушканың кернеуі | катушкалар жоқ |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | G3/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 40°C |
| Жұмыс қысымы | 2.5 ÷ 10бар |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | басу |
| Стандартты номиналды шығыс | 2000 л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | орамды |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | электрлік |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Шартты өту | 12мм |
| Клапанның қызметі | 5/2 моностабильді |
| Ені | 40 мм |
- Бағасы: 545 162 ₸


