
- Бар
- Коды:11148
MVH-5/3E-1/8-S-B 30998 FESTO - Пневматикалық дистрибьютор электр. тірек., 5/3 шығару, G1/8, 24 VDC
732 948 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы MVH-5/3E-1/8-S-B 30998
Клапанның қызметі: 5/3 моностабильді ортаңғы позициядағы сору • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: 24 В тұрақты ток • Пилоттық кезеңнің қуаты: сыртқы • Стандартты номиналды шығын: 1000л/мин • Жалғау: G1/8 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 30998 |
| Қосу уақыты | 34мс |
| Өшіру уақыты | 29мс |
| Кіру (1/P арна) | G1/8 |
| Пилоттың пайдаланылған газы, 82/84 арна | M5 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/8 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/8 |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ±10 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. ауыстыру жиілігі | 3Гц |
| Таңбалау | MVH-5/3E-1/8-S-B |
| Салмақ | 575ж |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен PR-коллекторда тасымалдау тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Монтаждау қадамы | 27мм |
| Катушка қуаты | 2.5 W |
| Ағынның бағыты | қайтымды |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық қысым | 3 ÷ 10бар |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | сыртқы |
| Пилоттық ауаны жеткізу | G1/8 |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | -0.9 ÷ 10бар |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | Жоқ |
| Стандартты номиналды шығыс | 1000л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | орамды |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | электрлік |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Шартты өту | 8мм |
| Клапанның қызметі | 5/3 орташа позициядағы сору моностабильді |
| Ені | 26мм |
- Бағасы: 732 948 ₸


