
- Бар
- Коды:11160
МВХ-5-1/4- S-B 15903 FESTO - Пневмотаратқыш электр. тір., 5/2 моност., G1/4, 24 VDC
456 162 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы MVH-5-1/4-S-B 15903
Клапанның қызметі: 5/2 моностабильді • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: 24 В тұрақты ток • Пилоттық кезеңнің қуаты: сыртқы • Стандартты номиналды шығын: 1300л/мин • Жалғау: G1/4 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 15903 |
| Қосу уақыты | 15мс |
| Өшіру уақыты | 36мс |
| Кіру (1/P арна) | G1/4 |
| Пилоттың пайдаланылған газы, 82/84 арна | M5 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/4 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/4 |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ±10 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. ауыстыру жиілігі | 3Гц |
| Таңбалау | MVH-5-1/4-S-B |
| Салмақ | 360г |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен PR-коллекторда тасымалдау тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Монтаждау қадамы | 33мм |
| Катушка қуаты | 2.5 W |
| Ағынның бағыты | қайтымды емес |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық қысым | 1.5 ÷ 10бар |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | сыртқы |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | 0 ÷ 10бар |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | басу |
| Стандартты номиналды шығыс | 1300 л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | ершікті клапан |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | электрлік |
| Тығыздағыштар | полиуретан/бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Шартты өту | 7мм |
| Клапанның қызметі | 5/2 моностабильді |
| Ені | 32мм |
- Бағасы: 456 162 ₸


