
- Бар
- Коды:11205
JMFDH-5-1/8 8821 FESTO - Пневмотаратқыш электр. тір., 5/2 бист., G1/8, катушкалар жоқ.
431 710 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы JMFDH-5-1/8 8821
Клапанның қызметі: басым сигналмен 5/2 қос тұрақты • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: катушка жоқ • Пилоттық каскадтың қоректенуі: ішкі • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 601л/мин • Қосылу мүмкіндігі: G1/8 • Қорғау класы: IP65 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8821 |
| Кіру (1/P арна) | G1/8 |
| Пилоттың пайдаланылған газы, 82/84 арна | M5 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/8 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/8 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. ауыстыру жиілігі | 16Гц |
| Таңбалау | JMFDH-5-1/8 |
| Салмақ | 260г |
| Монтаждау | коллекторлық плитада керек-жарақтардың көмегімен тасымалдау тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Монтаждау қадамы | 27мм |
| Ағынның бағыты | қайтымды емес |
| Катушканың кернеуі | катушкалар жоқ |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 40°C |
| Жұмыс қысымы | 2.5 ÷ 8бар |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | бекітумен |
| Стандартты номиналды шығыс | 601л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | ершікті клапан |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | электрлік |
| Тығыздағыштар | полиуретан/бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Шартты өту | 5мм |
| Клапанның қызметі | 5/2 бистабильді басым сигналмен |
| Ені | 26мм |
- Бағасы: 431 710 ₸


