
- Бар
- Коды:11223
ҚМГ-3-1/2- S 7960 FESTO - Электрлі пневмотаратқыш. тірек., 3/2 НЗ, G1/2, катушкаларсыз.
536 420 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы MFH-3-1/2-S 7960
Клапанның қызметі: 3/2 НЗ • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: катушка жоқ • Пилоттық каскадты қоректендіру: сыртқы • Стандартты номиналды шығын: 3700л/мин • Қосылу мүмкіндігі: G1/2 • Қорғау класы: IP65 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7960 |
| Қосу уақыты | 18мс |
| Өшіру уақыты | 90мс |
| Кіру (1/P арна) | G1/2 |
| Пилоттың пайдаланылған газы, 82/84 арна | M5 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/2 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/2 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | MFH-3-1/2-S |
| Салмақ | 1100г |
| Монтаждау | коллекторлық плитада керек-жарақтардың көмегімен тасымалдау тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Монтаждау қадамы | 69 мм |
| Ағынның бағыты | қайтымды |
| Катушканың кернеуі | катушкалар жоқ |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық қысым | 1 ÷ 8бар |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | сыртқы |
| Пилоттық ауаны жеткізу | G1/8 |
| Қосылу | G1/2 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 40°C |
| Жұмыс қысымы | -0.95 ÷ 10бар |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | бекітумен |
| Стандартты номиналды шығыс | 3700л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | ершікті клапан |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | электрлік |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Шартты өту | 14мм |
| Клапанның қызметі | 3/2 НЗ |
| Ені | 52мм |
- Бағасы: 536 420 ₸


