
- Бар
- Коды:11256
ҚМГ-3-3/4 11969 FESTO - Электрлі пневмотаратқыш. тірек., 3/2 БІРАҚ, G3/4, катушкаларсыз.
944 708 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы MOFH-3-3/4 11969
Клапанның қызметі: 3/2 БІРАҚ • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: катушка жоқ • Пилоттық каскадтың қоректенуі: ішкі • Стандартты номиналды шығын: 7500л/мин • Қосылу мүмкіндігі: G3/4 • Қорғау класы: IP65 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11969 |
| Қосу уақыты | 40мс |
| Өшіру уақыты | 29мс |
| Кіру (1/P арна) | G3/4 |
| Пилоттың пайдаланылған газы, 82/84 арна | M5 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G3/4 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G3/4 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | MOFH-3-3/4 |
| Салмақ | 1260ж |
| Монтаждау | коллекторлық плитада керек-жарақтардың көмегімен тасымалдау тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Ағынның бағыты | қайтымды емес |
| Катушканың кернеуі | катушкалар жоқ |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | G3/4 |
| Қосылу, 11 | G3/4 |
| Қосылу, 33 арна | G3/4 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 40°C |
| Жұмыс қысымы | 2 ÷ 8бар |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | бекітумен |
| Стандартты номиналды шығыс | 7500л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | ершікті клапан |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | электрлік |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Шартты өту | 19мм |
| Клапанның қызметі | 3/2 БІРАҚ |
| Ені | 68 мм |
- Бағасы: 944 708 ₸


