
- Бар
- Коды:90466
SOV 23 SOS NC 7010020200 METAL WORK - Пневматикалық дистрибьютор электр. тірек., 3/2 НЗ, G1/8, катушкаларсыз.
221 432 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SOV 23 SOS NC 7010020200
70 series valve electro-pneumatic couplings 1/8'' 3/2 monostable with spring mechanical normally closed
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Metal Work |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7010020200 |
| Кіру (1/P арна) | G1/8 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/8 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/8 |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | =-10 % / 15 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Таңбалау | SOV 23 SOS NC |
| Салмақ | 109.9ж |
| Катушка қуаты | 2 W / 3.5 VA |
| Катушканың кернеуі | катушкалар жоқ |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 2.5 ÷ 10бар |
| Жұмыс циклі | 1 |
| Қосқыш | Жоқ |
| Үйлесімділік | METAL WORK 70 |
| Стандартты номиналды шығыс | 550 л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Басқару түрі | электрлік |
| Клапанның қызметі | 3/2 НЗ |
| Электр байланысы | DIN 43650 типті өнеркәсіптік қосқыш (11 мм) 3 істікшелі |
- Бағасы: 221 432 ₸

