
- Бар
- Коды:90481
SOV 28 SOS NC 7010023100 METAL WORK - Электрлік пневматикалық дистрибьютор. тірек., 2x3/2 НЗ, G3/8, катушкаларсыз.
348 368 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SOV 28 SOS NC 7010023100
70 series valve electro-pneumatic couplings 1/8'' double 3/2 with spring mechanical normally closed
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Metal Work |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7010023100 |
| Кіру (1/P арна) | G3/8 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G3/8 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G3/8 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Таңбалау | SOV 28 SOS NC |
| Салмақ | 178.1г |
| Катушканың кернеуі | катушкалар жоқ |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | G3/8 |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 0 ÷ 10бар |
| Қосқыш | Жоқ |
| Үйлесімділік | METAL WORK 70 |
| Стандартты номиналды шығыс | 550 л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Басқару түрі | электрлік |
| Шартты өту | 5мм |
| Клапанның қызметі | 2х3/2 НЗ |
| Электр байланысы | DIN 43650 типті өнеркәсіптік қосқыш (11 мм) 3 істікшелі |
- Бағасы: 348 368 ₸

