
- Бар
- Коды:90498
SOV 36 SOS OC 7020022200 METAL WORK - Пневматикалық дистрибьютор электр. тірек., 5/3 сорғыш, G1/4, катушкаларсыз.
452 722 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SOV 36 SOS OC 7020022200
70 series valve electro-pneumatic couplings 1/4'' 5/3 monostable with spring mechanical open centres
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Metal Work |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7020022200 |
| Кіру (1/P арна) | G1/4 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/4 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/4 |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | =-10 % / 15 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Таңбалау | SOV 36 SOS OC |
| Салмақ | 271.1ж |
| Катушка қуаты | 2 W / 3.5 VA |
| Катушканың кернеуі | катушкалар жоқ |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 2.5 ÷ 10бар |
| Жұмыс циклі | 1 |
| Қосқыш | Жоқ |
| Үйлесімділік | METAL WORK 70 |
| Стандартты номиналды шығыс | 1100л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Басқару түрі | электрлік |
| Клапанның қызметі | 5/3 орташа позициядағы сору моностабильді |
| Электр байланысы | DIN 43650 типті өнеркәсіптік қосқыш (11 мм) 3 істікшелі |
- Бағасы: 452 722 ₸

