
- Бар
- Коды:90512
SOV 43 SOS NO 7030020400 METAL WORK - Электрлі пневмотаратқыш. тірек., 3/2 БІРАҚ, G1/2, катушкаларсыз.
600 290 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SOV 43 SOS NO 7030020400
70 series valve electro-pneumatic couplings 1/2'' 3/2 monostable with spring mechanical normally open
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Metal Work |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7030020400 |
| Кіру (1/P арна) | G1/2 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/2 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/2 |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | =-10 % / 15 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Таңбалау | SOV 43 SOS NO |
| Салмақ | 1006ж |
| Катушка қуаты | 2 ÷ 5 W / 3.5 ÷ 5 VA |
| Катушканың кернеуі | катушкалар жоқ |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | G1/2 |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 2.5 ÷ 10бар |
| Жұмыс циклі | 1 |
| Қосқыш | Жоқ |
| Үйлесімділік | METAL WORK 70 |
| Стандартты номиналды шығыс | 4600л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Басқару түрі | электрлік |
| Клапанның қызметі | 3/2 БІРАҚ |
| Электр байланысы | DIN 43650 типті өнеркәсіптік қосқыш (11 мм) 3 істікшелі |
- Бағасы: 600 290 ₸

