- Бар
- Коды:229306
D43VA-BR-T CAMOZZI - Пневмотаратқыш электр. тір., 5/2 бист., G3/8, 24 VDC
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
БарD43VA-BR-T CAMOZZI - Пневмотаратқыш электр. тір., 5/2 бист., G3/8, 24 VDC
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы D43VA-BR-T
D дистрибьюторларының сериясы монтаждау жетекке мүмкіндігінше жақын болуы қажет болған кезде шектеулі кеңістікте қолдануға арналған.
Бөлгіштер пневматикалық қосылу тәсілімен ерекшеленетін екі нұсқада шығарылады:
- VA: жеке қосуға немесе плитаға орнатуға арналған корпуста бұрандалы порттары бар
- VB: коллекторлық плитада монтаждау үшін ағынды беті бар
Сенімді алюминий корпусының арқасында D сериясы ең қиын жұмыс жағдайында үздіксіз жұмыс істеуге кепілдік береді.
Ерекшеліктері:
- Жеке немесе плиталық монтаждау
- Пневматикалық немесе электропневматикалық басқару
- Шығын 2000 Нл/мин дейін
- Алюминий корпус және пластик қақпақтар
- Шектеулі кеңістіктерде орнату
- М8 қосқышы бар электр қосылымы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | D43VA-BR-T |
| Кіру (1/P арна) | G3/8 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G3/8 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G3/8 |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ±10 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Ғимарат | алюминий |
| Салмақ | 386г |
| Катушка қуаты | 1 W |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | G3/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | 1.5 ÷ 10бар |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | басу және бұру, бекітумен |
| Үйлесімділік | CAMOZZI D4 (25 мм) |
| Стандартты номиналды шығыс | 2000 л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | орамды |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | D4 (25 мм) |
| Тығыздағыштар | сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR) |
| Клапанның қызметі | 5/2 бистабильді |
| Электр байланысы | DIN 43650 микро типті қосқыш (9,4 мм) 3 істікшелі |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

