
- Бар
- Коды:52984
Е521-11-10- K12 CAMOZZI - Пневмотаратқыш электр. тір., 5/2 бист., M5, 12 VDC
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы E521-11-10-K12
Клапанның қызметі: 5/2 бистабильді • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: 12 В тұрақты ток • Пилоттық кезеңнің қуаты: ішкі • Стандартты номиналды шығын: 200л/мин • Өлшем: 10.5 мм • Қосылу мүмкіндігі: M5 • Қорғау класы: IP50 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | E521-11-10-K12 |
| Кіру (1/P арна) | M5 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | M5 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | M5 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Золотник | алюминий |
| Қорғау сыныбы | IP50 |
| Ғимарат | алюминий |
| Қақпақ | полиамид (PA) |
| Салмақ | 73ж |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушканың кернеуі | 12 V DC |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | -1 ÷ 7бар |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | басу |
| Үйлесімділік | CAMOZZI E |
| Стандартты номиналды шығыс | 200 л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | 10.5 мм |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Клапанның қызметі | 5/2 бистабильді |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


