
- Бар
- Коды:52998
Е521-16-10- K11 CAMOZZI - Пневмотаратқыш электр. тірек., 5/2 моност., M5, 6 VDC
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы E521-16-10-K11
Клапанның қызметі: 5/2 моностабильді • Басқару түрі: электрлік • Катушканың кернеуі: 6 В тұрақты ток • Пилоттық кезеңнің қуаты: ішкі • Стандартты номиналды шығын: 200л/мин • Өлшем: 10.5 мм • Қосылу мүмкіндігі: M5 • Қорғау класы: IP50 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | E521-16-10-K11 |
| Кіру (1/P арна) | M5 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | M5 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | M5 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Золотник | алюминий |
| Қорғау сыныбы | IP50 |
| Ғимарат | алюминий |
| Қақпақ | полиамид (PA) |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушканың кернеуі | 6 V DC |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | 2.5 ÷ 7бар |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | басу |
| Үйлесімділік | CAMOZZI E |
| Стандартты номиналды шығыс | 200 л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Қалпына келтіру түрі | ауа серіппесі |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | 10.5 мм |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Клапанның қызметі | 5/2 моностабильді |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


