
- Бар
- Коды:53276
EN530-16-PN3 CAMOZZI - Пневмотаратқыш электр. тір., 5/2 моност., 24 VDC
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EN530-16-PN3
Клапанның қызметі: 5/2 моностабильді • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: 24 В тұрақты ток • Пилоттық кезеңнің қуаты: ішкі • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 610л/мин • Стандартты өлшем: EN 16 мм (G1/8) • Электр қосылымы: DIN 43650 типті C micro қосқышы (9,4 мм) 3 істікшелі • Жалғау: плита/фланец • Қорғаныс класы: IP65 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | EN530-16-PN3 |
| Кіру (1/P арна) | тақта/ернемек |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | тақта/ернемек |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | тақта/ернемек |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Золотник | алюминий |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Ғимарат | алюминий |
| Қақпақ | технополимер |
| Салмақ | 135ж |
| Монтаждау | коллекторлық плитада |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Пилоттық ауаны жеткізу | монтаждау плитасы |
| Қосылу | тақта/ернемек |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | 2.5 ÷ 10бар |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | бекітумен |
| Үйлесімділік | CAMOZZI EN 16 мм (G1/8) |
| Стандартты номиналды шығыс | 610л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Қалпына келтіру түрі | ауа серіппесі |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | EN 16 мм (G1/8) |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Клапанның қызметі | 5/2 моностабильді |
| Электр байланысы | DIN 43650 микро типті қосқыш (9,4 мм) 3 істікшелі |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


