
- Бар
- Коды:53295
EN550-11-PN7 CAMOZZI - Пневмотаратқыш электр. тір., 5/2 бист., 220 VAC/DC
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EN550-11-PN7
Клапанның қызметі: 5/2 бистабильді • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: 220 В айнымалы ток/тұрақты ток • Пилоттық кезеңнің қуаты: ішкі • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 1000л/мин • Стандартты өлшем: EN 19 мм (G1/4) • Электр қосылымы: DIN 43650 типті C micro қосқышы (9,4 мм) 3 істікшелі • Жалғау: плита/фланец • Қорғаныс класы: IP65 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | EN550-11-PN7 |
| Кіру (1/P арна) | тақта/ернемек |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | тақта/ернемек |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | тақта/ернемек |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Золотник | алюминий |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Ғимарат | алюминий |
| Қақпақ | технополимер |
| Салмақ | 218ж |
| Монтаждау | коллекторлық плитада |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушканың кернеуі | 220 V AC/DC |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Пилоттық ауаны жеткізу | монтаждау плитасы |
| Қосылу | тақта/ернемек |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | 2 ÷ 10бар |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | бекітумен |
| Үйлесімділік | CAMOZZI EN 19 мм (G1/4) |
| Стандартты номиналды шығыс | 1000л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | EN 19 мм (G1/4) |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Клапанның қызметі | 5/2 бистабильді |
| Электр байланысы | DIN 43650 микро типті қосқыш (9,4 мм) 3 істікшелі |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


