
- Бар
- Коды:102868
W1400400400 METAL WORK - Қос өзекті пневмоцилиндр, 40x400 мм
1 480 522 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы W1400400400
TWNC сериялы цилиндрлерде айналудан қорғау үшін қос өзек бар. Қосылатын орталық арақашықтықтар ISO 15552 стандартына сәйкес келеді. Цилиндр колбасы датчиктерге арналған ойықтары жоқ тегіс профильден жасалған, бұл ондағы кірдің жиналуын азайтады және жууды жеңілдетеді.
Цилиндрлер бір немесе екі жақты штангамен қол жетімді (екі жақты штанганың бір жағында қос штанга, екінші жағында бір штанга бар)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Metal Work |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | W1400400400 |
| Поршеньнің диаметрі | 40 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | ернемек |
| Ғимарат | анодталған алюминий |
| Қақпақ | алюминий |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен ішкі бұрандамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы | Қола |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | сырғымалы бағыттаушы |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | G1/4 |
| Поршень | Алюминий |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 1 ÷ 10бар |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 754Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | қос діңгек |
| Датчиктерді орнатуға арналған профиль түрі | ойықсыз, оңай жууға арналған тегіс корпус |
| Тығыздағыштар | полиуретан/бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Барысы | 400мм |
| Өзек | хромдалған болат |
- Бағасы: 1 480 522 ₸

