
- Бар
- Коды:5677
ДПЗ-32-25- P-A 159818 FESTO - Екі штангалы пневматикалық цилиндр, 32х25 мм
444 145 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DPZ-32-25-P-A 159818
Поршеньнің диаметрі: 2х32мм • Инсульт: 25мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: сырғымалы бағыттаушы • Қосылым: G1/8 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159818 |
| Жарылыстан қорғау | Ex h (герметикалық оқшаулау) |
| Поршеньнің диаметрі | 2x32мм |
| Шеткі қалыптарды/жүрісті баптау диапазоны | 10 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | ернемек |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | DPZ-32-25-P-A |
| Жарылыстан қорғауды таңбалау | II 2D Ex h IIIC T120°C DbII 2G Ex h IIC T4 Gb |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | сырғымалы бағыттаушы |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 1 ÷ 10бар |
| 6 бардағы кері жүрістің теориялық күші | 724Н |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 966Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | қос поршень |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Барысы | 25мм |
| Өзек | тот баспайтын қоспаланған болат |
- Бағасы: 444 145 ₸


