
- Бар
- Коды:89795
W1440302075 METAL WORK - Екі штангалы пневматикалық цилиндр, 30х75 мм
534 868 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы W1440302075
Twin cylinder S10 Ø 30 stroke 75 with bronze bushings
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Metal Work |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | W1440302075 |
| Поршеньнің диаметрі | 2х30мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | ернемек |
| Салмақ | 800г |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | сырғымалы бағыттаушы |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 3 ÷ 7бар |
| Жылдамдық | 30 ÷ 100мм/с |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 848Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | қос поршень |
| Барысы | 75 мм |
- Бағасы: 534 868 ₸

