
- Бар
- Коды:8786
DADM-DGC-32-A 541701 FESTO - Аралық позиция модулі, диам. 32 мм
382 035 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DADM-DGC-32-A 541701
Поршеньнің диаметрі: 32мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Жалғау: 4 мм • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 541701 |
| Гайка | мырышталған,болат |
| Поршеньнің диаметрі | 32мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Клипса | Қоспаланған болат, тот баспайтын |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. соққы жылдамдығы | 3м/с |
| Таңбалау | DADM-DGC-32-A |
| Салмақ | 530г |
| Монтаждау | цилиндрге арналған бекіткіш DGC |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Дәлдікті баптау | 2 mm |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қайталануы | 0.02 мм |
| Қосылу | 4 мм |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 2.5 ÷ 8бар |
| Тұтқа | Қоспаланған болат, тот баспайтын |
| Бекіткіш бұранда | Мырышталған,Болат |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
- Бағасы: 382 035 ₸

