
- Бар
- Коды:12196
VSPA-B-B52-A1 546714 FESTO - ISO 15407 стандартына сәйкес пневматикалық дистрибьютор пневматикалық тірек, 5/2 бист., ISO 01
132 408 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VSPA-B-B52-A1 546714
Клапанның қызметі: 5/2 бистабильді • Басқару түрі: пневматикалық • Стандартты номиналды шығын: 1100л/мин • Стандартты өлшем: ISO 01 (26 мм) • Стандарт: ISO 15407-1 • Қосылым: ISO 15407-1 стандартына сәйкес пластина/фланец • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 546714 |
| Бұрандалар | Мырышталған,Болат |
| Кіру (1/P арна) | плита/ернемек ISO 15407-1 бойынша |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | плита/ернемек ISO 15407-1 бойынша |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | плита/ернемек ISO 15407-1 бойынша |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | VSPA-B-B52-A1 |
| Салмақ | 180ж |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Ағынның бағыты | қайтымды |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 90 % |
| Пилоттық қысым | 2 ÷ 10бар |
| Пилоттық ауаны жеткізу | монтаждау тақтасы ISO 15407-1 стандартына сәйкес өлшемі 26 мм |
| Қосылу | плита/ернемек ISO 15407-1 бойынша |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | -0.9 ÷ 16бар |
| Бөлгіштің шығыны | 1.400 l/min |
| Блок құрамындағы бөлгіштің шығыны | 1.100 l/min |
| Жеке плитадағы бөлгіштің шығыны | 1.100 l/min |
| Стандарт | ISO 15407-1 |
| Стандартты номиналды шығыс | 1100л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Конструкция түрі | орамды |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | пневматикалық |
| Өлшем | ISO 01 (26 мм) |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Шартты өту | 9мм |
| Клапанның қызметі | 5/2 бистабильді |
| Ені | 26мм |
- Бағасы: 132 408 ₸




