
- Бар
- Коды:11640
VSVA-B-D52-H-A2-5C1 547137 FESTO - ISO 15407 стандартына сәйкес пневматикалық дистрибьютор электрондық пошта.., 5/2 бист., ISO 02, 12 VDC
290 668 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VSVA-B-D52-H-A2-5C1 547137
Дыбыс қысымының деңгейі: 85дБ • Клапанның қызметі: басым сигналы бар 5/2 қос тұрақты • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: 12 В тұрақты ток • Пилоттық кезеңнің қуаты: ішкі • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 550л/мин • Стандартты өлшем: ISO 02 (18 мм) • Стандарт: ISO 15407-1 • Электр қосылымы: DIN 43650 қосқышы C түрі (8 мм) 2 істікшелі • Қосылу: ISO 15407-1 стандартына сәйкес пластина/фланец • Қорғаныс класы: IP65, NEMA 4 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 547137 |
| Бұрандалар | Мырышталған,Болат |
| Кіру (1/P арна) | плита/ернемек ISO 15407-1 бойынша |
| Пилоттың пайдаланылған газы, 82/84 арна | Стандартқа сәйкес канализацияланған, канализацияланбаған |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | плита/ернемек ISO 15407-1 бойынша |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | плита/ернемек ISO 15407-1 бойынша |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | =-15 % / 10 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Жай-күй индикаторы | жарық диоды |
| Ұшқыш интерфейсі | ISO 15218 стандартына сәйкес |
| Қорғау сыныбы | IP65NEMA 4 |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | VSVA-B-D52-H-A2-5C1 |
| Салмақ | 174ж |
| Монтаждау | монтаждау тақтасында |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушка қуаты | 1.8 W |
| Ағынның бағыты | қайтымды емес |
| Катушканың кернеуі | 12 V DC |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 90 % |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Пилоттық ауаны жеткізу | монтаждау тақтасы ISO 15407-1 стандартына сәйкес өлшемі 18 мм |
| Қосылу | плита/ернемек ISO 15407-1 бойынша |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | 2 ÷ 10бар |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қосқыш | Жоқ |
| Бөлгіштің шығыны | 750 l/min |
| Блок құрамындағы бөлгіштің шығыны | 550 l/min |
| Жеке плитадағы бөлгіштің шығыны | 550 l/min |
| Қолмен қайталау | басу |
| Стандарт | ISO 15407-1 |
| Стандартты номиналды шығыс | 550 л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | орамды |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | ISO 02 (18 мм) |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR)/сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR) |
| Шартты өту | 5мм |
| Клапанның қызметі | 5/2 бистабильді басым сигналмен |
| Электр байланысы | DIN 43650 бойынша қосқыш С типі (8 мм) 2 істікшелі |
- Бағасы: 290 668 ₸



