
- Бар
- Коды:12091
VSVA-B-P53EP-ZD-A2-1T1L 8031818 FESTO - Пневмотаратқыш эл. упр., 5/3 пайдаланылған газ моност., ISO 02, 24 VDC
289 965 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VSVA-B-P53EP-ZD-A2-1T1L 8031818
Дыбыс қысымының деңгейі: 85дБ • Клапанның қызметі: 5/3 моностабильді ортаңғы позициядағы сору • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: 24 В тұрақты ток • Пилоттық кезеңнің қуаты: сыртқы • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 380л/мин • Стандартты өлшем: ISO 02 (18 мм) • Стандарт: ISO 15407-2 • Электр қосылымы: пеш арқылы • Қосылу мүмкіндігі: ISO 15407-2 стандартына сәйкес пластина/фланец • Қорғау класы: IP65, NEMA 4 • Жұмыс кернеуі: 24 В тұрақты ток • Корпус материалы: алюминий;полиамид (PA)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8031818 |
| Бұрандалар | Мырышталған болат |
| Кіру (1/P арна) | плита/ернемек ISO 15407-2 бойынша |
| Пилоттың пайдаланылған газы, 82/84 арна | Кәрізделген,Опция |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | плита/ернемек ISO 15407-2 бойынша |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | плита/ернемек ISO 15407-2 бойынша |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ±10 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Импульстік қуат | 2.5 шаршы |
| Жай-күй индикаторы | жарық диоды |
| Қорғау сыныбы | IP65NEMA 4 |
| Ғимарат | алюминий;полиамид (PA) |
| Таңбалау | VSVA-B-P53EP-ZD-A2-1T1L |
| Салмақ | 170г |
| Монтаждау | монтаждау тақтасында |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушка қуаты | 1.6 W |
| Ағынның бағыты | қайтымды емес |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 90 % |
| Пилоттық қысым | 3 ÷ 10бар |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | сыртқы |
| Пилоттық ауаны жеткізу | монтаждау тақтасы ISO 15407-2 стандартына сәйкес өлшемі 18 мм |
| Қосылу | плита/ернемек ISO 15407-2 бойынша |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | -0.9 ÷ 10бар |
| Жұмыс кернеуі | 24 V DC |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қосқыш | талап етілмейді |
| Оңтайландырылған өткізу қабілеті бар клапанның шығыны | 460 l/min |
| Блок құрамындағы бөлгіштің шығыны | 380 l/min |
| Жеке плитадағы бөлгіштің шығыны | 390 l/min |
| Қолмен қайталау | басу, бекітумен |
| Стандарт | ISO 15407-2 |
| Стандартты номиналды шығыс | 380л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | орамды |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | ISO 02 (18 мм) |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR)/фторлы каучук (FPM/FKM/Viton) |
| Шартты өту | 5мм |
| Клапанның қызметі | 5/3 орташа позициядағы сору моностабильді |
| Ені | 18мм |
| Электр байланысы | плита арқылы |
- Бағасы: 289 965 ₸




